niedziela, 16 października 2011

Malowanki - Niespodzianki

Muszę się Wam pochwalić...........dostałam w ostatnich dniach dwa przepiękne prezenty..........
Dwóch mężczyzn , dwóch artystów , dwóch malarzy zadedykowało dla mnie swoje prace.......
Znamy się tylko z "widzenia"...a raczej wirtualnego widzenia, a mianowicie z serwisu http://www.digart.pl/
którego jesteśmy członkami, a na którego stronach mogą prezentować swoje prace artystyczne zarówno amatorzy czyli ja, jak i profesjonaliści.

Pierwsza dedykacje otrzymałam od Wiktora , http://vito99.digart.pl/ bardzo zdolnego i inteligentnego dwunastoletniego gentelmana, z którym łączą mnie wspólne zainteresowania z pogranicza magii, szamanizmu i sztuki starożytnych kultur i religii.

http://www.digart.pl/praca/6722223/BASTET.html


Drugą dedykacje otrzymałam wczoraj wieczorem i naprawdę nie wiem czym sobie na nią zasłużyłam. Oboje z Kamilem nie możemy nadal wyjść z zachwytu piękną pracą o magicznym tytule "Zaczarowana dolina".
Namalował ją bardzo utalentowany  współczesny malarz, który na stronach digart.pl używa pseudonimu Jan Mogiła http://janmogila.digart.pl/ .  Mogę tylko schylić głowę i powiedzieć  szczerze
 i z całego serca  "Dziękuję".

http://www.digart.pl/praca/6728004/Zaczarowana_dolina.html


Natomiast ja zakończyłam swoją serie "HALUCYNOGENNYCH KOBIET" i zastanawiam sie co teraz wieczorami malować......................

Catha Eduli
 http://www.digart.pl/praca/6715495/Niczym_bogini-Catha_Eduli.htmlPassiflora Incarnata
http://www.digart.pl/praca/6717757/Passiflora_Incarnata.html#digart

Ayahuaska
http://www.digart.pl/praca/6723289/Ayahuaska.html#digart

Iboga
http://www.digart.pl/praca/6725766/Iboga.html#digart

Belladonna
http://www.digart.pl/praca/6727376/BELLADONNA.html#digart

3 komentarze:

 1. Didi serdecznie dziękuję,że wspominasz o mnie na swoim blogu i zamieściłaś również pracę ,którą Ci zadedykowałem.Sprawiłaś mi wielką radość tak mnie wyróżniając.

  Bardzo żałuję,że ten wspaniały cykl o Bogini Matce się zakończył.Pokazałaś swoje umiejętności na wysokim poziomie i w sztuce i znajomości kultury starożytnej dzieląc się swoją wiedzą o obyczajach i ogromnym znaczeniu roślin ,które łączą się z Boginią.
  Dziękuję Ci za wyróżnienie i wiedzę ,którą dostarczasz....
  Vito

  OdpowiedzUsuń
 2. Belladonna jest zachwycająca - ma w sobie coś, czego nie umiem nazwać. Chyba muszę stąd wiać... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie prace bardzo mi się podobają, ale Jana Mogiły jest doprawdy niesamowity :)

  "Lekarzu ulecz się sam" powiadasz... Masz rację ;) Byłem w liceum na profilu psychologicznym i już wtedy mówiono nam, że psycholodzy i psychiatrzy najczęściej zapoczątkowali swoje kariery od zainteresowania się WŁASNYM umysłem i objawami jakich doznali :) Ze mną było podobnie - depresja w gimnazjum i przygoda z nerwicą natręctw skłoniły mnie do głębszego badania ludzkiego umysłu i w ten sposób... Zakochałem się w nim :)) W mojej grupie na studiach też nie brakuje szaleńców :P

  Ja wprawdzie Was nie mogę gościć, bo wynajmuję mieszkanie z trójką innych osób, ale za to z przyjemnością pokażę Wam Madryt, gdybyście kiedyś preferowali... No, poza dniami pracy i studiów :P Na pracę - jeśli zyskam takowe wpływy - możesz liczyć jako pierwsza! Haha ;)

  Co do metafizycznych symboli... Nie wiesz nawet, jak ja w to wierzę, wszędzie dopatruję się znaków, kontekstów, ukrytych przesłań... I wierzę w przeznaczenie, jako jeden z niewielu :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń